Zásady ochrany osobních údajů

V základním kontaktním formuláři s názvem Kontaktní formulář nebo Kontakt zpracováváme jméno, příjmení, e-mail a název společnosti poskytovatele údajů. Údaje zpracováváme, abychom mohli poskytovatele následně kontaktovat v odpovědi.

Ve formuláři s názvem Spočítat nezávaznou nabídku určeném ke spočítání nezávazné nabídky zpracováváme jméno, příjmení, e-mail, název společnosti a zemi původu poskytovatele údajů. Údaje zpracováváme, abychom mohli poskytovatele následně kontaktovat v odpovědi, která bude zahrnovat nezávaznou nabídku.

Ve formuláři s názvem Registrace free verze určenému k zaregistrovaní zkušební free verze ISPadmina zpracováváme jméno, příjmení, e-mail, název společnosti a zemi původu poskytovatele údajů. Údaje zpracováváme, abychom mohli vytvořit novou registraci zdarma.

Údaje zpracováváme na základě souhlasu poskytovatele se zpracováním těchto údajů.

Údaje z každého formuláře uchováváme po dobu 1 roku.

K údajům z Kontaktního formuláře a z formuláře Spočítat nezávaznou nabídku mají přístup zaměstnanci společnosti NET service solution s.r.o skrze software eSupport.

K údajům z formuláře Registrace free verze mají přístup zaměstnanci společnosti NET service solution s.r.o skrze software na správu virtuálních mašin.

Poskytovatel osobních údajů má právo na opravu těchto údajů, odvolání souhlasu se zpracováním těchto údajů i odstranění těchto údajů. Pokud bude poskytovatel chtít provést jakýkoliv z vyjmenovaných úkonů, nechť se na nás obrátí písemně, telefonicky či elektronicky dle kontaktních údajů uvedených na těchto stránkách v sekci “Kontakty a tým”. Poskytovatel má možnost podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů.