ISPadmin umí být MODULÁRNÍ.

Přizpůsobte si ISPadmin přesně podle Vašich potřeb a využití.

Vyzkoušejte ZDARMA

Registrace FREE verze

 

Základní modul

I s tímto modulem můžete vytvářet velké věci. S jeho pomocí zvládnete spravovat klienty a všechny jejich údaje. K dispozici také máte klientský portál, ve kterém klienti uvidí veškeré své informace, jako faktury, grafy přenesených dat nebo své dokumenty.

Dále máte k dispozici sekci statistiky, které Vám pomohou při vytváření reportů ať už interních, nebo oficiálních. Uvítáte určitě také zobrazení klientů na mapě, Dashboard, adresní místa dle RÚIAN kódů nebo zálohy systému.

Základní modul je součástí licence pro ISPadmin.

Fakturace

Jedná se o nástroj, který vám umožní vytvořit, odeslat a sledovat faktury a také spravovat platby vašich klientů.

A to vše přenášet do účetních programů. Vystavit faktury můžete jednotlivě nebo hromadně, jednorázově nebo opakovaně s možností evidence více firem na jednom místě.

Párování klientských plateb vám usnadní přímé napojení na API – ČSOB, Česká spořitelna, Tatrabanka, FIO, případně prostřednictvím e-mailových notifikací – Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Komerční banka, Moneta, mBank a další.

V kombinaci s modulem NMM můžete neplatiče automaticky pozastavit, zasílat jim upomínky a jakmile dojde k úhradě, systém službu automaticky aktivuje.

Modul podporuje tradiční i moderní platební metody, přehledy úhrad, statistiky a mnoho dalších funkcí.

Network Management & Monitoring

S tímto modulem bude řízení Vaší sítě hračka. Modul podporuje práci s nejvyužívanějšími zařízeními pro správu síti – Mikrotik, Ubiquiti. Nedělá mu problém pracovat i se zařízeními Linux, airFiber, Cambium Networks, Canopy, Edge Router a RadWIN. Výrazně Vám zjednoduší každodenní pracovní činnost tím, že automaticky propisuje pravidla do zařízení na základě změn v ISPadmin. Pod kontrolou budete mít i switche, které rovněž můžete monitorovat přímo z ISPadmin. Tento modul Vám také umožní přidávat IP pooly pro Radiu i NAT, Alerty, SNMP šablony nebo třeba Nagios notifikace.

Helpdesk

Modul Helpdesk – tiketovací systém nabízí efektivní řešení pro správu a sledování požadavků zákazníků a slouží jako přehledný a účinný tiketovací nástroj při komunikaci s nimi.

Díky tomu budou vaše řešení zákaznických problémů rychlé a jednoduché.

Systém umožňuje zákazníkům snadno vytvářet požadavky prostřednictvím webového formuláře nebo e-mailu, a následně umožňuje správcům požadavků efektivně je řešit.

Navíc můžete vytvářet oddělení, stavy, priority, štítky, poznámky a další vychytávky, takže je možné rychle a snadno kategorizovat a řadit požadavky zákazníků podle jejich důležitosti a stavu, včetně přehledů, grafů a zpráv.

Modul Helpdesk – tiketovací systém je možné propojit s modulem Plánování, což umožňuje plánovat a spravovat práci techniků a týmů snadno a efektivně.

Technici tak mohou snadno vidět, které požadavky mají být řešeny jako první a jaké jsou priority, což pomáhá zlepšit celkovou efektivitu a rychlost řešení požadavků zákazníků.

Díky těmto funkcím umožňuje náš Helpdesk zlepšit produktivitu a kvalitu poskytovaných služeb, poskytuje spolehlivou a efektivní platformu pro řešení požadavků zákazníků. Je vynikajícím řešením pro jakoukoli společnost.

IPTV

Modul pro všechny, kteří nabízí svým klientům sledování televize přes internet.

ISPadmin vám usnadní vykonávat pokročilou správu IPTV. Stači si ji jednoduše založit v našem systému a ten se následně postará o automatickou synchronizaci služeb klientů, přidání nové služby, editaci či smazání stávající služby, správu zařízení, ceníků a mnoho dalších funkcí.

Aktuálně umožňujeme využití API těchto platforem – SledovaniTV/SledovanieTV, 4NET.TV a Kuki.

Plánování

Plánovat je potřeba a tento modul Vám s tím pomůže. Modul plánování Vám umožní přidávání nových úkolů do servisního plánu konkrétního technika, máte zde také přehled o naplánované práci a úkolech. Samozřejmostí je detailní výkaz každého technika s kompletní historií řešených úkolů a statistik. Navíc díky provázanosti s databází klientů a aktivním modulem Fakturace máte možnost vyfakturovat provedenou práci a to včetně použitého materiálu.

Centrální sklad

Tento modul je určený klientům, kteří chtějí mít detailní přehled nad pohybem svého zboží. Výrazně zjednodušte přidělování jednotlivých zařízení klientům a jejich celkovou evidenci. S modulem Centrální sklad dosáhnete přehledné a jednoduché evidence svého zboží, které můžete přiřadit technikům nebo klientům. Podpora čtečky čárových kódů, díky které bude přidávání zboží do systému jednodušší než kdy dřív, je samozřejmostí. Díky systémovým proměnným lze také snadně propsat zboží na smlouvu s klientem.

Radius

S tímto modulem budete mít své klienty pod kontrolou. Modul Radius slouží k ověřování klientů pro přístup do internetu. Klient požadující připojení k internetu v dosahu zařízení obdrží automaticky IP adresu z DHCP serveru. Pokud je uživatelské jméno a heslo přijato, server autorizuje přístup k poskytovateli internetu a vybere IP (popřípadě rozsah adres) a další parametry spojení, což mohou být např. doba, po kterou může být klient připojen, rychlost připojení nebo jiná omezení. Podpora PPPoE, HotSpot.

Dealer

Pokud již máte máte vytvořenou síť prodejců Vašich služeb nebo přemýšlíte nad jejím vytvořením, modul Dealer Vám pomůže se zorientovat v jejich podrobné evidenci. Modul Vám umožní sledovat evidenci zprostředkovatelských provizí u jednotlivých služeb klientů nebo evidenci celkových získaných provizí u jednotlivých obchodních zástupců a následných výplat. Každý zástupce má samostatný přístup do rozhraní svého účtu, kde může najít informace o výši provizí za zprostředkované služby, o fakturovaných částkách, o stavech faktur (uhrazená / neuhrazená) a o veškerých položkách na fakturách.

Task manager

Mobilní aplikace pro Android a iOS, díky které budete mít ISPadmin vždy po ruce. Skvěle poslouží zejména technikům v terénu, pro které bude skvělým pomocníkem. Aplikace je prodloužená ruka ISPadmin a technik má díky ní okamžitý přehled o přidělených úkolech, routerech a klientech. V reálném čase technik vidí, že mu byl přidělen nový úkol nebo byl editován již existující. Úkoly se zobrazí i na mapě a díky tomu technik vidí, kde má k zásahu dojít a dokonce technika na místo naviguje. V aplikaci se zobrazí online/offline zařízení na mapě a jejich vzdálenost a směr. Aplikace se rovněž synchronizuje s kalendářem ve Vašem mobilním zařízení. Přes aplikaci můžete nahrávat fotky přímo do karty klienta.

CMTS

Tento modul zajišťuje efektivní správu klientů připojených k internetu pomocí rozvodů kabelové televize. Zjednodušuje také proces instalace zařízení u koncových klientů. Modul vám poskytne přehlednou evidenci klientských modemů i automatické generování konfiguračních souborů pro modemy. Výhodou je rovněž monitoring zpětných kanálů na headendu i monitoring všech připojených klientských modemů, trasových zesilovačů a signálů. V rámci modulu máte k dispozici i detailní evidenci CATV přípojek a přehledné grafické zobrazení obsazenosti jednotlivých přípojek. Mezi výhody patří i automatické generování SIP konfigurace pro VoIP část modemu a mnoho dalšího.

GPON

Tento modul je určen pro řízení služeb internet a IPTV provozovaných přes technologii GPON. Jedná se o plnou integraci služby GPON do ISPadmin – vyčítání dat, vytvoření služby, zrušení služby, přidání a přesuny ONT, podpora víceportových ONT, možnost editace základních parametrů přípojky a další.
V současné době je podporovaný typ OLT od fy Huawei. Koncová zařízení nejsou limitovaná konkrétní značkou a lze použít libovolné ONT.

Spočítat nezávaznou nabídku

    Země (*):

    Varianta produktu: (*)

    Varianty technické podpory:

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.